English     |      Nepali

Our Network

NIC Building, 35 Kulratna Marg-3453 (Kamaladi)

P.O. Box: 3623, Kathmandu Nepal

Tel: 4221353, 4228690, 4245565/68

Fax : 977-1-4225446

Email: nic@wlink.com.np,

nicaccount@wlink.com.np,

account@nepalinsurance.com.np

Biratnagar

Biratnagar, Bargachhi

Tel: 021-528104, Fax:021-528101

E-mail: brt@nepalinsurance.com.np


Manager : Madan Khatiwada

Birgunj Shreepur

Birgunj, Shreepur

Tel: 051-522638, Fax: 051-522638

E-mail: brg@nepalinsurance.com.np


Manager : Anish Ranjit

Narayangard Mainroad

Narayangard, Mainroad

Tel: 056-521132, Fax: 056-524693

E-mail: nrg@nepalinsurance.com.np


Manager : Sunil Timilsina

Nepalgunj Surkhet Road

Nepalgunj, Surkhet Road

Tel: 081-526401 Fax: 081-521400

E-mail: npj@nepalinsurance.com.np


Manager : Gautam Shrestha

Dhangadhi, Dhangadi Bazar

Dhangadhi, Dhangadi Bazar

Tel: 091-523248 Fax: 091-523248

E-mail: dhangadhi@nepalinsurance.com.np


Manager : Ramesh Kumar Thapa

Pokhara, Newroad

Pokhara, Newroad

Tel: 061-523083, Fax061-550350

E-mail: pkr@nepalinsurance.com.np


Manager : Ishwor Bdr. Adhikari

Butwal, Milan Chowk

Butwal, Milan Chowk

Tel: 071-541227, Fax:071-543583

E-mail: butwal@nepalinsurance.com.np


Manager : Mohan Ghimire

Lahan, Lahan Bazar

Lahan, Lahan Bazar

Tel: 033-560180, Fax: 033-560180

E-mail: lahan@nepalinsurance.com.np


Manager : Nagendra Shah

Birtamode, Badrapur Road

Birtamode, Badrapur Road

Tel: 023-541179, Fax: 023-541179

E-mail: bmd@nepalinsurance.com.np


Manager : Shiva Bala

Hetauda, Ajar Amar Road

Hetauda, Ajar Amar Road

Tel: 057-522008, Fax:057-527034

E-mail:htd@nepalinsurance.com.np


Manager : Ramesh Lal Shrestha

Banepa, Tin Dobato

Banepa, Tin Dobato

Tel: 011-661825, Fax: 011-661939

E-mail:banepa@nepalinsurance.com.np


Manager : Ravi Pd. Dhungel

Baglung, Purano Bus Park

Baglung, Purano Bus Park

Tel: 068-522726 Fax: 068-522726

E-mail:baglung@nepalinsurance.com.np


Manager : Samit Joshi

Lalitpur, Kumaripati

Lalitpur, Kumaripati

Tel:01-5008687, Fax: 01-5008687

E-mail:lalitpur@nepalinsurance.com.np


Manager : Rajya Laxmi Shrestha

Dang, Ghorahi

Dang, Ghorahi

Tel: 082-560764, Fax:082-560764

E-mail:dang@nepalinsurance.com.np


Manager : Rajesh Das Shrestha

Itahari

Itahari

Tel: 025-586676, Fax: 025-586676

E-mail: itahari@nepalinsurance.com.np


Manager : Ranjeet K.C

Bhairahawa

Bhairahawa

Tel: 071-527858 Fax: 071-527858

E-mail: bhairahawa@nepalinsurance.com.np


Manager : Sameer Pradhan

Janakpur

Janakpur

Tel:041-530435

E-mail:jkr@nepalinsurance.com.np


Manager : Ram Raja Bista

New Road

New Road, Kathmandu

Tel:01-4240268

E-mail:newroad@nepalinsurance.com.np


Manager : Tekraj Poudyal

Dadeldhura

Tel:096-410928 Fax:096-410928

E-mail:dadeldhura@nepalinsurance.com.np


Manager : Umesh Duwadi
सुरक्षित भविष्यको निश्चितताको लागि बीमा

© 2015 All Rights Reserved :: Nepal Insurance.:: Designed By: Radaint Nepal